►(We)◄ ↕(A)nime↕ ↓(K)ontajner↑ ↔(Vi)dea↔ !(P)ostavy!♫ (S)tories♫ ♥(S)B♥ ↨ Na Přání↨

Artikles::1.kapitola k Bleach story!

NS, 19.kapča ♥(dala jsem limit 12.komentů!)


Všechna SB povinně vyplnit(krom Namiky, Chackry, Rypo, Gugy2.....plostě tech co jsem tam napsala...to jsou všechno vyjimky!limit je 7dní→týden a hodiny už nechci počítat XDVždy tě budu milovat!

28. září 2008 v 16:34 | Kazuka Inuzuka |  By Kazuka-chan Inuzuka
Ahojte lidi! Takže já jsem taky spolumajitelka tohohle blogu a rozhodla jsem se, že už sem vložím moji jednorázovku. No snad se vám bude líbit. Je na pár.....nechce se překvapit a je to smutné to vás upozorňuji. Tak nic no užijte si ji, pokud to půjde! Psala jsem ji, když jsem měla depku, tak se pak nedivte.

Jednoho dne do klidné vesnice Konohy zaútočili silní zločinci Akatsuki. Někteří silní chuunini a jonini, kteří ještě zůstali ve vesnici, nikým nerušeným museli všeho zanechat a jít do boje. Byl to velice silný a vyrovnaný boj. Někdo z Akatsuki byl dokonce i poražen a zabit, ale za to bylo víc chuuninů a joninů z Konohy zabito. Bojovala i známá a silná kunoichi s kekkei genkai z Hyuuga klanu. Svým vycvičeným a silným Byakuganem už i zabila jednoho z Akatsuki. I když byla dost vyřízená, tak to zvládala docela hravě. No taky ji bylo už 20 let a byla velice dobře vycvičená a stala se z ní jedna z nejsilnějších kunoichi v Konoze. Během svého boje, ale uslyšela škaredý zvuk. Za sebou uslyšela ránu a výkřik. Vůbec se ji to nelíbilo, ten hlas byl pro ni velice známý. Proto zrychlila svůj boj a byla rychlejší než kdy dřív. Za chvíli dala protikníkovi smrtící ránu. Otočila se za sebe a uviděla nejhorší věc v životě. Na to už nikdy nezapomene. Viděla někoho, jak klečí s ránou v břiše a padá k zemi.
"NÉÉÉÉÉÉÉ!!! TO NÉÉÉ!!" A rozběhla se tím směrem nejrychleji, jak uměla. Než stačila doběhnout do svého cíle, tak ji cestu skřížil další útočník. Ona spěchala, neměla čas se zdržovat, tak ani ne za pět zabila svého útočníka. Konečně měla volnou cestu a doběhla do svého cíle. Doběhla k jedné osobě, která ležela v krvi a měla v břiše velkou ránu. Ona si k osobě sedla a snažila se zastavit krvácení.
"Pane bože to ne. Kibo?", zašeptala potichu a jemně jméno ninji, který umíral. Začala velice brečet.On pootevřel oči, pohladil ji po tváři a zašeptal její krásné, čisté a nevinné jméno: "Hi-Hinato??"
"Ano Kibo jsem tu s tebou."
"Já umírám?"
"Ne to ne. Ty neumíráš." Ona to nevydržela, nemohla to v sobě dále držet, slzy ji začaly víc a víc stékat po tváři.(Já vím, že Kiba nemá v sobě velkou ránu a že by měl ležet, ale nic jiného jsem nenašla! Je to těžké hledat, když není moc obrázků! Tak se omlouvám!)
On ji znovu pohladil po tváři a setřel ji slzy. Ona se na něho jen jemně pousmála a vzala si jeho ruku do své. Za chvíli začal vykašlávat krev. Ona se zděsila a začala volat jedno jméno.
"Sakuro! Sakuro!! Prosím tě potřebuji pomoc!" Pak ji ale zahlídla, jak bojuje a nemá čas se ani ohlídnout. Její protivník ji nenechal ani chvíli vydechnout, na tož ji nechat se otočit. Hinata byla v koncích. Vůbec si nevěděla rady. Věděla, že Kiba nemá naději, že umírá, ale ona se nechtěla vzdát. Nechtěla si to přiznat. Tak moc ji to bolelo. Tak moc ho milovala.
"Hinato kdo se o tebe bude starat?", zašeptal z posledních sil.
"Nééééé! Nesmíš mě tu nechat samotnou. Já tě potřebuji. Prosím, neopouštěj mě. Bojuj a nenechávej mě tu samotnou. Já tě moc miluji." Kiba, i když umíral, tak se na ni usmál. Byl rád, že v jeho poslední minuty je s ním člověk, kterého celý život miloval a celý život bude milovat.
"Já vím. Já tě taky moc miluji ani nevíš jak moc. Miloval jsem tě celý život a milovat vždycky budu."
"Prosím neumírej. Zůstaň tu se mnou. Ty mi nesmíš umřít, nesmíš umřít nám. Kibo já jsem těhotná. Budeš tátou. Musíš s námi zůstat. My tě oba moc milujeme." Kiba se začal usmívat ještě víc. Jedna z nejkrásnějších vět na světě a zrovna v den kdy umírá.
"T-t-y s-s-i tě-tě-ho-tná? Já budu tátou?"
"Ano." A přes všechny ty slzy, které se ji valily po tváři se usmála.
"A to jsem tě nestihl požádat o ruku. Dneska jsem tě chtěl, před tím útokem, požádat o ruku." Hinata se na něho podívala a přes slzy smutku a bolesti se ji začali ronit i slzy radosti. Bohužel jenom na chvíli. V tuhle chvíli nemohla být šťastná. Jen tu chvíli co ji řekl, že ji chtěl požádat o ruku. Poté uviděla, že začal hýbat rukou a zajel s ní do kapsy. Za chvíli z ní vytáhl malou krabičku. Podíval se na ni a řekl: "Hinato vezmeš si mě?" Hinata se usmála a teď se ji ronily slzy jen radostí. Kiba ji podal krabičku a Hinata si ji vzala. Pomalinku ji začala otvírat. Otevřela ji a nemohla uvěřit svým očím. V krabičce byl zásnubní prsten s briliantem.
"Ano samozřejmě. Chceme tě oba." A pohladila si bříško. Kiba pomalu vzal prsten a navlékl ho Hinatě na její prsteníček. Hinata se podívala na prsten pak na Kibu a jemně ho objala. Poté ho i lehce políbila, ale i tak to pro Kibu byl nezapomenutelný polibek. Vlastně jeho poslední. Zamilovaně a šťastně se na ni podíval a pak se podíval na její bříško. Položil svou ruku na její bříško a usmál se. Hinata položila svou ruku na jeho a usmívala se. Kiba se díval na její bříško, ale po chvíli se podíval na Hinatu.
"Miluji tě. Buď šťastná a postarej se o naše dítě. Hlavně mu najdi hodného tatínka, někoho koho budeš milovat a on bude milovat tebe. Buď s ním šťastná. Nezapomeň, moc tě miluji a vždycky budu." Hned na to sjela jeho ruka z Hinatiného bříška. Slzy radosti se rychle změnili na slzy bolesti a smutku. Začala strašně brečet."NÉÉÉÉÉ! Kibo neopouštěj mě prosím. Já tě moc potřebuji. Já tě miluji. Musíš zůstat se mnou. Musíš zůstat s námi. TO NÉÉ!" Lehla si na něho, objala ho a silně brečela na jeho mrtvém těle. Takhle na něm ležela a vzlykala hodně dlouho. Ani si nevšimla, že už je dávno po boji. Nevnímala nic okolo sebe, takže ani neviděla, že k ní přišla Sakura a později i Naruto, Tenten, Neji, Lee a také Shino. Ostatní byli na misi. Všichni nemohli uvěřit svým očím. Do jejích očích se dostal velký smutek. Ani nedokázali nic říct. Pořád se jenom dívali na Hinatu a na mrtvého Kibu. Sakura se nakonec odvážila k ní přijít. Sehnula se k ní, dala ji ruku kolem ramen a zašeptala: "Hinato je mi to moc líto. Promiň, že jsem nepřišla v čas." Až teď se Hinata odtáhla od Kiby. Podívala se na všechny, co stáli okolo a se smutkem v očích se na ni dívali. Pak se podívala na Sakuru a bez jediného slova ji silně objala. Sakura ji taky silně objala, hladila ji po vlasech a nechala ji, aby ji brečela na rameni. Všichni chápali její bolest i oni cítili bolest. Hinata se odtáhla od Sakury a začala mluvit.
"Bože to ne. Proč zrovna on? Copak jsme si nezasloužili být spolu šťastní? Vždyť mě zrovna požádal o ruku. Já ho chci zpátky. On byl pro mě jediné štěstí na tomhle světě. Budu mít další štěstí, ale bez něho. My ho ale potřebujeme. Jak máme žít bez něho?" A hladila si bříško. Všichni pochopili o co jde dokonce i Naruto a o to víc byli smutnější a chápali ji víc. Sakura se podívala na její zásnubní prstýnek a utěšovala ji: "Neboj se Hinato. Všichni ti pomůžeme. Jsme tu s tebou a neopustíme tě. Spolu to zvládneme, uvidíš." Hinata se jen malinko pousmála. Nic neřekla. Znovu se podívala na Kibu. Pořád nemohla uvěřit tomu, že ho ztratila. Pořád se na něho dívala a pomalu si začala uvědomovat, že ho ztratila a že už ho nikdy nebude mít vedle sebe.
"Hinato je čas jít.", promluvila Sakura. Hinata se sehla ke Kibovi a zašeptala: "Já tě taky miluji a vždycky budu. Celý život tě budu milovat, na tom se nic nezmění, ať se stane cokoliv. Jednou se zase setkáme a budeme opět spolu. Nikdy na tebe nezapomenu, vždy budeš v mém srdci. Miluji tě.", řekla mu ještě jednou a naposledy nejkrásnější slova na světě. Poté se podívala na mrtvého Kibu a nežně a čistě ho políbila. Naposledy mu dala nejkrásnější polibek za celý život. Stále brečela, ale když se zvedla, tak si setřela poslední slzy. Přišel k ní Shino a beze slova ji silně objal. Objala ho a poté se od něho odtáhla. Pak už odcházeli z bojiště, ale než úplně zmizeli, tak se Hinata ještě jednou podívala na Kibu. Hned na to z místa zmizeli.
Druhý den byl veliký pohřeb všech, co umřeli v boji. Všichni se stali hrdiny. Tsunade jako Hokage měla dlouhý a smutný proslov. Poté všichni obcházeli všechny fotky s mrtvými. Jen jediná osoba zůstala jen u jedné. Znovu brečela a čekala, až všichni odejdou od jednoho mrtvého, aby s ním mohla zůstat sama.Po celou dobu si hladila bříško a taky se dívala na zásnubní prsten, který ji dal jako poslední věc. Konečně k němu mohla přistoupit. Dívala se na jeho fotku. Byl tak krásný. Pomalu k jeho fotce dávala kytku. Konečně ji položila k fotce. Zase to v sobě nemohla držet. Znovu se moc rozbrečela. Nevěděla, co teď má bez něho dělat. Byla tak slabá a unavená. Naštěstí ji při životě držela jedna věc. Jediná věc, která ji po něm zůstala. Její a jeho dítě. Nedokázala od něho odejít. Byla u něho dlouho, než pro ni nepřišla Sakura.
"Hinato pojď, musíme jít už domů. Musíš teď víc odpočívat."
"Já nemůžu.", vzlykala. "Nemůžu ho tady nechat tak samotného. Já ho potřebuji mít stále vedle sebe. Chci cítit, že je stále se mnou a vedle mě."
"On je s tebou přece pořád, ať si kdekoliv. Ať půjdeš kamkoliv, on půjde s tebou a bude s tebou po celý život. Bude dávat pozor na tebe a na vaše dítě."
"Já vím, ale já to prostě nedokážu. Prosím, odveď mě odtud, ať už po dobrým nebo po zlým."
"Dobře." Jednou rukou ji chytila za pas a ze předu za ruku a odvedla ji domů. Tam ji uložila do postele a dávala na ni pozor do té doby, než neusla. Zůstla s ní, i když věděla, že na ni stále dával pozor Kiba. A to už se nikdy nezmění, ať už je kdekoliv. Stále tu s ní bude a už nikdy ji neopustí.
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nele-chan/Tokiko-chan *adminka* Nele-chan/Tokiko-chan *adminka* | 28. září 2008 v 17:57 | Reagovat

aa kazuko..to bylo úplně suprový......i když smutný...zabilas mi bratra, ale co.....

2 Mizunata Yuzuko Mizunata Yuzuko | Web | 29. září 2008 v 19:35 | Reagovat

jejo, to bolo krásne..milujem smutné poviedky :)

3 Yoko-chan Yoko-chan | Web | 4. října 2008 v 14:16 | Reagovat

Ahoj Kazuko!!Sem ráda že se ti to videjko líbilo!!Zajímalo tě co  mam z Naruta ráda...Asi všechno a všechny...ničim mi neurazíš ani nemůžeš nic přehnat...Jenom... - mými oblíbenci jsou Naruto,Sasuke,Temari,Shikamaru,Kakashi,TenTen...mno je jich hodně...

Tě pic - tvoje Yoko-chan

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama